Archiv akcí

Plán akcí v mateřské škole 2017/2018

Září
14.9. Kouzelníci 9:30
 
Říjen
2.10. Naučný program I. a II. třída "Skřítky krmit povoleno" 9:30
 
12.10. Cirkus Adonis 9:30
 
Listopad
30.11. Divadlo "Jiřinčina vánočka" 9:30
 
Prosinec
4.12. Mikulášská nadílka 15:30 - I. a II. třída, 16:30 III. a IV.třída
 
14.12. Divadlo "Čert a Káča" 9:30
 
Leden
24.1. Divadlo "Pohádky pana Pohádky" 10:30
 
Únor
1.2. Kouzelnické představení 8:45
 
15.2. Divadlo "Strašidýlko Bačkůrka" 9:30
 
Březen
28.3. Klaun Pepino 9:30
 
Duben
4.4. Divadlo "O tureckém rybáři" 9:30
 
19.4. Naučný program III. a IV. třída - "Pomoc" 9:30
 
Květen
24.5. Divadlo "Jak na obra" 9:30
 
Červen
6.6. Divadlo "Sůl nad zlato" 9:30
 
VÝLETY A DALŠÍ AKCE ( KARNEVALY, FOCENÍ DĚTÍ, DEN DĚTÍ ) BUDOU PRŮBĚŽNĚ DOPLŇOVÁNY

Září

  • 14. 9. Kouzelníci 9:30 - představení přesunuto na jiný termín, bude upřesněno
  • 14. 9. Schůzka rodičů 16:30

 

Říjen

  •   2. 10. Naučný program I. a II. třída "Skřítky krmit povoleno" 9:30
  • 12. 10. Cirkus Adonis 9:30
  • 18.10. Focení dětí - portrét na plátno + malé fotografie + průkazové fotk
    7:30 - focení se sourozenci, 8:00 - ostatní děti

 

Listopad

  •   1. 11. Halloween karneval - dopoledne v MŠ
  • 30. 11. Divadlo "Jiřinčina vánočka" 9:30

 

Prosinec

  •   4. 12. Mikulášská nadílka 15:30 - I. a II. třída, 16:30 III. a IV.třída
  •    8.12. Prevence kazu 9:00 - děti si přinesou do školy zubní kartáčky
  • 14. 12. Divadlo "Čert a Káča" 9:30

 

Leden

  • 24. 1. Divadlo "Pohádky pana Pohádky" 10:30

 

Únor

  •   1. 2. Kouzelnické představení 8:45
  • 15. 2. Divadlo "Strašidýlko Bačkůrka" 9:30
  • 21. 2. Masopustní karneval

 

Březen

  •   7. 3. focení dětí 10:00 - fotografování jednotlivých tříd, ročenky - 4.třída
  • 15. 3. Divadlo "Na farmě" 9:30
  • 28. 3. Klaun Pepino 9:30

 

Duben

  •   4. 4. Divadlo "O tureckém rybáři" 9:30
  • 19. 4. Naučný program III. a IV. třída - "Pomoc" 9:30
  • 23. 4. focení dětí 11:00 - fotografování jednotlivých tříd, fotografie celé školky
  • 24. 4. I. a II. třída - focení dětí - jednotlivci 8:00
  • 25. 4. III. a IV.třída. - focení dětí - jednotlivci 8:00

 

Květen

  • 16. 5. Hudební pořad  "Toulavá kytara" 9:00
  • 24. 5. Divadlo "Jak na obra" 9:30
  • 31. 5. Den dětí a pasování předškoláků 15:30

 

Červen

  •   6. 6. Divadlo "Sůl nad zlato" 9:30
  •   8. 6. Preventivní screeningové vyšetření zraku dětí 9:00
  • 20. 6. výlet - Statek u Merlina - Chýňava
  • 21. 6. Interaktivní osvětový program Šifra Mistra Brailla 9:00

 

 

 

Plán akcí v mateřské škole 2016/2017

Září

  •   7. 9. Divadlo "Ptačí cirkus 9:45
  • 15. 9. Schůzka rodičů 16:30                                                                            
  • 22. 9. Zahradní slavnost 15:30
     

Říjen

  • 12. 10. Cirkus Berousek - pro děti z 3.  a 4. třídy
  • 13. 10. Halloweenský karneval - pro děti z 3. a 4. třídy
  • 17. 10. Focení dětí – kalendář 8:00
     

Listopad

  •  3. 11. Kouzelnické představení 10:15
     

Prosinec

  •  1. 12. Divadlo O drakovi 9:30
  •  6. 12. Mikuláš 15:30, 16:30
  • 15.12. Cirkus Adonis 9:30
     

Leden

  • 26. 1. Divadlo O princezně Mlsalce 9:30
     

Únor

  • 15. 2. Masopustní karneval 
  • 23. 2. Divadlo Zachraňte pohádky 9:30
     

Březen

  •  8. 3. Divadlo O Sněhurce 10:30
  • 22.3. Focení - společná fotka dětí ve třídě 10:00
     

Duben

  • 10. 4. Focení dětí - jednotlivci 3. a 4. třída v 8:00
  • 11. 4. Focení dětí - jednotlivci 1. a 2. třída v 8:00  
  • 12. 4. Klaun Pepíno 9:00
  • 21. 4. Preventivní screeningové vyšetření zraku dětí 8:30
  • 26. 4. Čarodějnickýrej (dopolední akce), opékání buřtů a rej čarodějnic, (děti oblékněte ráno do masek)
  • 27. 4. Butovický zajíček 15:00 (4. třída)
     

Květen

  • 19. 5. Divadlo Ukradená tužka 9:30
  • 24. 5. Panoramatická fotografie celé MŠ 13:00
  • 31. 5. Den dětí a pasování předškoláků 15:30
     

Červen 

  •   8. 6. Celodenní výlet Farma Park Soběhrdy, odjezd bude upřesněn
  • 14. 6. Besídka 16:30 (3. a 4. třída)
  • 15. 6. Besídka 16:00 (1. a 2. třída)
  • 17. 6. - 23. 6. Škola v přírodě (4. třída)
 
  •  15.9   2016 v 16.30 schůzka rodičů                                                                                
                   22.9. v 15.30 zahradní slavnost pro děti i rodiče s hudebním programe
 
 

Plán akcí září 2015 - červen 2016

ZÁŘÍ

  • 24. 9. Pohádka: Loupežnicá pohádka, od 9:30 hod.
 

ŘÍJEN

  • 22. 10. Lesní školka, od 9:30 hod.
 

LISTOPAD

  • Mikulášská přesunuta z 30. 11 na 1. 12.!
 

PROSINEC

  • 1. 12. Mikulášská nadílka - 15:30 hod. - 1. a 2. třída
                                         - 16:30 hod. - 3. a 4. třída
  • 3. 12. Adonis cirkus, od 9:30 hod.
 

ÚNOR

  •   4. 2. Pohádka: Nebojsa, od 9:30 hod.
 

BŘEZEN

  •  24. 3. Pohádka: Počkej hlemýždi, od 9:30 hod.
  •  10. 3. Den otevřených dveří 15:00 – 17:00
  •  17. 3. Den otevřených dveří 15:00 – 17:00 
 

DUBEN

  •  20. 4. Čarodějnice v MŠ spojené se „spaním“ ve školce.
  •  28. 4. Pohádka: Hrátky s odpadky, od 9:00 hod.
  •    7. 4. Zápis dětí do školky (výdej přihlášek) 13:00 – 17:00
  •  21. 4. Zápis dětí do školky (příjem přihlášek) 13:00 – 17:00
 

KVĚTEN

  •   4. 5. Pohádka: Klaun Pepíno, od 9:00 hod.
  •  11. 5. Oční vyšetření.
  •  18. 5. Pohádka: Prasečí slečinky, od 9:00 hod.
  •  19. 5. Hudební vystoupení s Inkou Rybářovou a klaunem Rybkou (dopoledne v MŠ).
  •  24. 5. Fotografování – portrét (sépie, kolorovaný).

 

ČERVEN

  •  1. 6. Panoramatická fotka všech dětí z MŠ.
  •  1. 6. Zahradní slavnost v MŠ – Den dětí – od 15:30 hod.
  •  6. 6. Celodenní výlet „Čapí hnízdo“ s výukovým programem – přesné pokyny budou napsány v šatně na jednotlivých třídách.
     

 

 

 

Plán akcí září - prosinec 2014

ZÁŘÍ  

  • 10. 9.    Královna Barev (divadélko), od 9.00 hod.
  • 18. 9.    „Plesíček“, od 16.00 hod.
 

ŘÍJEN 

  •   7. 10. Ptáci na zahradě ŽŠ Janského (dravci).
  •   9. 10. Inka Rybářova, hudební hrátky se zvířátky, od 9:30 hod.
  • 20. 10. Návštěva hasičské stanice v Jinonicích.
  • 23. 10. Cirkus Berousek (pro III. a IV. třídu).
 

LISTOPAD

  •   5. 11. Halloween – Masky.
  • 12. 11. Focení visacího kalendáře, možné zakoupit za 250,- Kč/ks.
  • 20. 11. O Kováři Mikešovi (divadélko), od 9:30 hod.
 

PROSINEC

  •   4. 12. Cirkus (divadélko), od 9:30 hod.
  •   4. 12. Mikulášská nadílka, od 16.00 hod.
  •   8. 12. Výlet do Zoo Praha, od 9.00 hodin.
  • 16. 12. Vánoční spání ve školce,  4. třída
  • 17. 12. Čertoviny (divadélko), od 9:30 hod.

 

Kontakt

Mateřská škola Pohádka, Praha 13, Janského 2187 Janského 2187/16 Stodůlky 15500 Praha 5
Tel. 774 675 652
Šk. jídelna: 251 623 891
Provozní doba 6:30 - 17:30
Ředitelka:
Bc. Lenka Briežniková, DiS.
zastupující ředitelka: Věra Schreierová
pohadka.ms@volny.cz