Co si vzít do školky

Aby se dětem v naší mateřské škole co nejvíce líbilo, je nutné, abyste je z domova vybavili následujícími věcmi:

• Pohodlné a praktické oblečení do vnitřních prostor školky. Dítě v tomto oděvu stráví většinu dne. Je proto velice důležité, aby se v něm dítě cítilo opravdu příjemně.
  • Přezůvky, to znamená pohodlná obuv s plnou špičkou, kterou bude dítě nosit pouze ve třídě.
  • Oblečení pro pobyt venku, holinky. Přizpůsobit ročnímu období. Doporučujeme oblečení na písek, kde se dítě může ušpinit.
  • Rukavice na šňůrce vložené do bundy či kombinézy.
  • Počasí bývá někdy nepřející, a proto by každý měl mít k dispozici pláštěnku nebo nepromokavý obleček.
  • U dětí člověk nikdy neví, může dojít k znečištění oděvu.... a proto by se hodilo kompletní náhradní oblečení (kalhotky, slipy, tričko, mikinu, tepláčky, ponožky)
  • K odpolednímu spánku, uleháme v pyžamku!
  • Dítko si sebou může vzít oblíbenou hračku.

VŠECHNY VĚCI PROSÍME PODEPSANÉ!