3. třída

O děti ze třetí třídy ve věku 4 - 6 let se starají paní učitelky Věra Schreierová a Veronika Vaníčková.

Ve třídě se zaměřujeme na všechny oblasti předškolního vzdělávání (biologická, environmentální, psychologická, interpersonální, sociálně kulturní)

Nabízíme kroužky:
  • Logopedie: pondělí 9:30 – 12:30, kroužek probíhá pod vedením speciálního pedagoga, logopeda Bc. Lucie Schmidt ve spolupráci se supervizorem, klinickým logopedem Mgr. M. Barchánkovou. Logopedickým asistentem je uč. V. Vaníčková
  • Plavání: středa dopoledne (vlastní výcvik 9:45 – 10:30), výuka pro plavce i neplavce probíhá na gymnáziu J. Heyrovského. Děti se dopravují objednaným autobusem přímo od mateřské školy za doprovodu paní učitelek MŠ.
  • Cvičení: čtvrtek 15:30 – 16:15, ve volné třídě naší školky, pod vedením Mgr. Terezy Zahrádkové. Děti se seznamují se základní pohybovou (herní, míčovou) průpravou. Více informací ZDE.
  • Keramika: čtvrtek odpoledne v prostorách MŠ, pod vedením paní B. Borovské.  V těchto hodinách si děti rozvíjí zručnost, fantazii a tvořivost, zlepšují si jemnou motoriku. Poznají zde radost z tvůrčí práce a konkrétních, hmatatelných výsledků.
  • Angličtina pro nejmenší: odpoledne  v prostorách MŠ